یک ربات معمولی توانست با کمک الگوریتم یادگیری ماشینی کارهای خانه را انجام دهد

یک ربات معمولی توانست با کمک الگوریتم یادگیری ماشینی کارهای خانه را انجام دهد

محققان تلاش کردند تا از طریق الگوریتم یادگیری ماشینی به نام WHIRL بیش از ۲۰ کار خانگی مختلف را به یک ربات معمولی آموزش دهند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، محققان علوم کامپیوتر دانشگاه کارنگی ملون توانستند یک ربات معمولی را از طریق نصب دوربین و با کمک الگوریتم یادگیری ماشینی برای […]

محققان تلاش کردند تا از طریق الگوریتم یادگیری ماشینی به نام WHIRL بیش از ۲۰ کار خانگی مختلف را به یک ربات معمولی آموزش دهند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، محققان علوم کامپیوتر دانشگاه کارنگی ملون توانستند یک ربات معمولی را از طریق نصب دوربین و با کمک الگوریتم یادگیری ماشینی برای انجام کارهای خانه آموزش دهند. این کارها شامل کارهای بسیار ساده مانند باز و بسته کردن درها، هل دادن صندلی یا بیرون کردن کیسه از سطل زباله بوده است.

 

پیشنهادات زیر رو از دست نده : 

 

خرید یوسی پابجی موبایل بدون پسورد

 

خرید جم(الماس) کلش اف کلنز ارزان

 

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

 

خرید پوینت بازی فیفا موبایل 

 

خرید فالور،لایک و بازدید اینستاگرام

 

خرید فالوور ،لایک و بازدید آپارات

 

 

با پیشرفته شدن روز به روز ربات ها آنها هنوز نمی توانند به طور کامل کارهای خانه را برعهده بگیرند. اما احتمالاً در آینده و با پیشرفت بیشتر الگوریتم های جدید یادگیری ماشینی میتوان به انجام بخش عمده‌ای از کارهای خانگی توسط ربات ها امیدوار بود. الگوریتم WHIRL نیز با همین هدف ایجاد شده است. الگوریتم یادگیری ماشینی WHIRL به ربات های خانگی کمک میکند تا بتوانند کارهای خانه را تقلید کنند و سپس خودشان آن را انجام دهند. همچنین آنها پس از جمع آوری داده های مفید و تحلیل و بررسی آن ها بهترین نتیجه را عملی خواهند کرد.

این ربات با ثبت کارهایی که توسط اشخاص مختلف انجام شده بود توانست آنها را یاد بگیرد و سپس آنها را انجام دهد. به گفته این تیم تحقیقاتی در صورت سرمایه گذاری مناسب روی این الگوریتم می‌توان به آینده آن امیدوار بود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری در
https://jokargame.ir/?p=408
لینک کپی شد
0
تماس با ما