همکاری‌های نوآورانه ایران و ازبکستان توسعه یافت

همکاری‌های نوآورانه ایران و ازبکستان توسعه یافت

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد تعاملات و تبادلات فناورانه ایران و ازبکستان توسعه می یابد.  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای رشد و توسعه زیست‌بوم شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق منطقه، یک شتاب‌دهنده و پارک علم ‌و فناوری کشور ازبکستان، با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضاکردند. یکی از دستاوردهای نمایشگاه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای، ایجاد هم‌افزایی بیشتر در فضای نوآوری است و در همین راستا در جریان سفر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به ازبکستان، زمینه همکاری‌های نوآورانه فراهم شد. این تفاهم‌نامه در حاشیه سفر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور به کشور ازبکستان با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق امضا شد. این سفر تجاری و فناورانه با همراهی ۴۰ شرکت دانش‌بنیان و خلاق راهی انجام شد تا زمینه برای توسعه همکاری‌های فناورانه دو کشور فراهم شود. دیدار و گفت‌وگو با معاون نخست‌وزیر، وزیر توسعه نوآوری ازبکستان، شرکت در نشست علم و فناوری دو کشور، نمایشگاه محصولات و دستاوردهای صادراتی ایران‌ساخت بخشی از سفر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری به ازبکستان بود.

 

پیشنهادات زیر رو از دست نده : 

 

خرید یوسی پابجی موبایل بدون پسورد

 

خرید جم(الماس) کلش اف کلنز ارزان

 

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

 

خرید پوینت بازی فیفا موبایل 

 

خرید فالور،لایک و بازدید اینستاگرام

 

خرید فالوور ،لایک و بازدید آپارات

 

 

ارائه و توسعه محصولات ایران‌ساخت در بازار ازبکستان

 

ستاری در نشست علم و فناوری ایران و ازبکستان با اشاره به اینکه بازار ازبکستان فضای خوبی برای توسعه محصولات دانش‌بنیان و خلاق ایران ساخت است، گفت: این بازار بکر می‌تواند فرصت خوبی برای شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی باشد تا محصولات ایران‌ساخت خود را در این بازار توسعه دهند. معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در ادامه سفر خود به کشور ازبکستان، همراه با ابراهیم عبدالرحمانف وزیر توسعه نوآوری این کشور نمایشگاه دستاوردها و محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق ایرانی و شرکت‌های فناور ازبکستان را افتتاح کردند.

 

فرصت مناسب برای ۴۰ شرکت دانش‌بنیان و خلاق

 

هم‌زمان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و هیئت همراه در ازبکستان، فرصتی مناسب برای ۴۰ شرکت دانش‌بنیان و خلاق ایرانی فراهم شد تا با مجموعه‌های متناظر ازبکی خود برای توسعه تعاملات و تبادلات فناورانه مذاکرات رودررو داشته باشند. سید حمیدرضا علوی، مدیرعامل یک شتاب‌دهنده، به همراه هیأتی از شرکت‌های دانش‌بنیان در این سفر حضور به هم رسانید و تفاهم‌نامه همکاری بین طرفین به امضا رسید. موضوع این تفاهم‌نامه ارائه خدمات مشاوره و منتورینگ از سمت تریگ آپ به استارتاپ‌های تکنوپارک یاشن‌آباد است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری در
https://jokargame.ir/?p=426
لینک کپی شد
0
تماس با ما