مشکل نیامدن کد پیامکی اینستاگرام

مشکل نیامدن کد پیامکی اینستاگرام

رفع مشکل ارسال نشدن کد تایید اینستاگرام

در بعضی مواقع برای ورود به اینستاگرام نیاز دارید که یک کد ۶ رقمی امنیتی را وارد کنید. بیشتر این حالت در مواقعی اتفاق می افتد که شما رمز عبور اینستاگرام خود را فراموش کرده باشید یا اینکه خود اینستاگرام به دلایل امنیتی خود قصد دارد که برای تایید کردن هویت صاحب اکانت از ارسال کد شش رقمی تایید هویت استفاده کند. اما متاسفانه بعضی مواقع کد ورود به اینستاگرام برای ما ارسال نمیشود و به همین خاطر نمیتوانیم وارد حساب اینستاگرام خود شویم. در این مقاله از جوکار گیم قصد داریم به روش های حل مشکل ارسال نشدن سکوریتی کد یا کد امنیتی شش رقمی اینستاگرام بپردازیم. اگر شما هم با مشکل ارسال نشدن کد ورود به اینستاگرام یا Enter Securityy Code روبه رو هستید. این مقاله به شما کمک می‌کند مشکلی که با آن مواجه هستید را برطرف کنید.

کد امنیتی اینستاگرام

 

بهترین و ساده‌ترین روش موجود برای حل مشکل  اینستاگرام شما این است که انجام این پروسه را بر عهده کارشناسان واحد پشتیبانی اینستا جوکار قرار دهید. بدین منظور یک تماس کوتاه با شماره‌های ضمیمه شده برقرار سازید. کارشناسان ما با دریافت برخی مشخصات از سوی شما پروسه بازیابی اکانت را آغاز می‌کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهایتا اکانت اینستاگرام‌تان را بازیابی می‌کنند. پس بهترین و بی‌دردسرترین روشی که می‌توانید از آن برای حل مشکل اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان اینستا جوکار  می‌شود.

چرا اینستاگرام درخواست کد امنیتی میکند؟

ابتدا باید بدانید که چرا اینستاگرام درخواست تأیید تلفن شما را می‌کند، این دلایل به شما کمک می‌کند تا از اینکه اینستاگرام بارها و بارها از شما درخواست تأیید تلفن خود را نکند جلوگیری کنید. بیایید نگاهی به این دلایل احتمالی بیندازیم.

حساب شما جدید است:

حساب‌های جدید باید هم ایمیل و هم تلفن را تأیید کنند. برای ایمیل، یک کد یا پیوندی دریافت خواهید کرد که ایمیل را تأیید می کند. و برای تأیید تلفن، پیامک حاوی کدی را دریافت خواهید کرد که باید در صفحه نمایش داده شده به برنامه اینستاگرام خود اضافه شود.

تغییر رمز عبور:

هنگامی که شما یا شخصی دیگری سعی کنید رمز عبور حساب اینستاگرام خود را از دستگاه دیگری تغییر دهید، حساب شما قفل خواهد شد تا زمانی که با دریافت کد پیامک تلفن خود را تأیید کنید.

فعالیت غیر معمول در حساب:

یکی دیگر از دلایلی که اینستاگرام از شما درخواست کد امنیتی میکند این است که هنگامی که فعالیت غیرمعمولی در حساب اینستاگرام شما ببیند، بلافاصله شما را از حساب اینستاگرام خود خارج میکند و از شما خواسته می شود شماره تلفن خود را تأیید کنید.

رفع مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

چرا اینستاگرام کد امنیتی را به ایمیل یا شماره ارسال نمیکند؟

 

اشتباه تایپ کردن ادرس ایمیل یا شماره تلفن :

شما ایمیل یا شماره تلفن درستی را وارد نکرده‌اید و باید دوباره بررسی کنید تا از صحت املای آدرس ایمیل و شماره تلفن خود مطمئن شوید. وقتی ایمیل اشتباهی را تایپ می کنید، اینستاگرام کد را برای ایمیل ارسال می کند، اما از آنجایی که ایمیل وجود ندارد، به بن بست بر میخورید، یا اگر شخصی صاحب ایمیلی باشد که اشتباه تایپ کرده اید، او کد را دریافت می کند. برای شماره هم همینطور هست.

شلوغی سرور های اینستاگرام:

هنگامی که سرورهای اینستاگرام بیش از حد شلوغ می شوند، به این معنی است که درخواست ها در همان زمان بسیار زیاد است، شما به صف اضافه می شوید و ممکن است چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. یا گاهی اوقات سرورهای اینستاگرام از کار می‌افتند، و نمی‌توانند درخواست‌های تأیید کد امنیتی را پردازش کنند، این زمانی اتفاق می‌افتد که سرورها در حال تعمیر هستند.

رفع مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

ارسال نشدن کد ورود اینستاگرام

 

 

پوشه اسپم را چک کنید

در بعضی مواقع ایمیل کد امنیتی اینستاگرام ارسال میشود اما در پوشه هرزنامه شما قرار می گیرد. شما باید آنجا را بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید ایمیل مربوط به کد امنیتی اینستاگرام را پیدا کنید یا نه.

چند ساعت صبر کنید

همانطور که قبلاً ذکر کردیم ممکن است درخواست های زیادی وجود داشته باشد که نمی توانند فوراً از سرورهای اینستاگرام پردازش شوند. چند ساعت صبر کنید تا ببینید آیا ایمیل به صندوق ورودی شما یا پوشه اسپم شما می رسد یا نه . این مرحله را نادیده نگیرید زیرا بیشتر اوقات مشکل از سرورهای اینستاگرام است و بسیاری از کاربران پس از چند دقیقه تا چند ساعت انتظار کد امنیتی اینستاگرام را دریافت کرده اند.

از ابزار تغییر ip استفاده کنید

یکی دیگر از روش های رفع مشکل ارسال نشدن کد تایید اینستاگرام استفاده از ابزار تغییر آی پی یا فیلتر شکن است، هنگام درخواست کد امنیتی اینستاگرام فیلتر شکن خود را روشن کنید، بعد درخواست کد امنیتی اینستاگرام را بدهید.

رفع مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار کنید

اگر تمام راه حل های ذکر شده در بالا را امتحان کرده اید، و مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام شما حل نشد باید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید تا در ارسال کد امنیتی به ایمیلتان به شما کمک کنند.متن زیر را برای هر دو ایمیل اینستاگرام ارسال کنید.
Hello Instagram, I have a problem logging in to my account and I am asked for a security code, please send the security code to the account to my email

My username
My email address
My phone number

security@mail.instagram.com

support@mail.instagram.com

شماره تلفن دیگری را امتحان کنید

از آنجای که این حتمال وجود دارد که تلفنی که استفاده می کنید مسدود شده باشد یا از حد مجاز دریافت کد فراتر رفته باشد، باید شماره تلفن دیگری را امتحان کنید. این ممکن است به شما کمک کند که کد امنیتی اینستاگرام را سریع دریافت کنید.

اینترنت گوشیتون رو عوض کنید

از خط دیگری برای اینترنت استفاده کنید،مثلا اگر از ایرانسل استفاده میکنید، تغییر دهید و اینترنت همراه اول استفاده کنید.یا اگر به وای فا وصل هستید،یکبار هم از اینترنت خط خودتون استفاده کنید.

رفع مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

ارسال نشدن کد پیامکی اینستاگرام

 

استفاده از help instagram

اگر با مشکل ارسال نشدن کد پیامکی اینستاگرام به شماره تلفن روبه رو هستید ، میتوانید از صفحه help instagram کمک بگیرید. برای این کار کافیست وارد صفحه  help.instagram.com شوید، و از منوی سمت راست privacy.security and Reporting را انتخاب کرده و بعد Login and password را انتخاب کنید و در نهایت I Can’t Log In را انتخاب کنید. حالا پیغام شناوری با عنوان Was this helpful? در پایین صفحه مشاهده میکنید ، روی No کلیک کنید و  بعد از بین گزینه ها Other را انتخاب و در داخل فرم متن درخواست کد ورود به اینستاگرام را برای اکانت خود پر کنید و روی submit کلیک کنید. توجه کنید متنی که آنجا وارد میکنید باید به زبان انگلیسی باشد و مشکلتان را کامل مطرح کنید و مشخصات اکانت خود ،شماره ، ایمیل و نام کاربری را هم در متن درخواست درج کنید.

برسی مشکل اینترنت 

بسیاری از مواقع دلیل نیامدن کد اینستاگرام  ایراد در شبکه یا اینترنت است. حال این ایراد می تواند از اینترنت خودتان باشد یا اینکه مشکل از سمت زیرساخت باشد. اگر مشکل از زیرساخت باشد تقریبا کاری نمی توان کرد و باید منتظر ماند که مشکل زیرساخت برطرف گردد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری در
https://jokargame.ir/?p=1223
لینک کپی شد
0
تماس با ما