سیاست حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما: http://jokargame.ir.

لطفا کامل و با دقت بخوانید

تمامی فعالیت‌های وبسایت جوکار گیم مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران پایه ریزی شده و در همین راستا، وبسایت جوکار گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشد. از کاربران عزیز وبسایت نیز انتظار می‌رود در چارچوب قوانین کشوری رفتار و فعالیت کنند.

از کاربران گرامی انتظار می‌رود به قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند بوده و در این چارچوب فعالیت نمایند. هرگونه تخطی از قوانین که از سوی کاربران انجام پذیرد، در وهله‌ی اول از طرف تیم جوکار گیم و در مراحل بعدی، از طریق مراجع قضایی با آن‌ها برخورد خواهند شد.

کاربران بایستی در مرحله‌ی ثبت نام و قبل از استفاده از خدمات جوکار گیم، اطلاعات تماس و هویتی خود را به شکل صحیح ارائه دهند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، تیم پشتیبانی جوکار گیم قادر به تماس با کاربر باشد. در صورت ارائه‌ی اطلاعات هویتی و یا اطلاعات تماس اشتباه، هیچ مسئولیتی متوجه تیم جوکار گیم نخواهد بود.

ما فقط اطلاعات تماس و اطلاعات هویتی شما را میخواهیم. این اطلاعات رمزنگاری شده و به هیچ وجه، هیچ شخص ثالثی اعم از حقیقی و یا حقوقی به آن‌ها دسترسی نخواهد داشت. تیم جوکار گیم در برابر اطلاعات شخصی ارائه شده توسط کاربران، خود را کاملا مسئول می‌داند و تمامی منابع و پرسنل خود را به کار خواهد گرفت تا از امنیت این داده‌ها اطمینان حاصل نماید.

ما چه اطلاعاتی را از کاربران جمع‌آوری می‌کنیم و چرا ؟

هنگام ورود شما به اپلیکیشن و سایت ، ما اطلاعاتی از شما مثل: نام،نام خانوادگی،شماره تلفن و ایمیل را درخواست میکنیم، ما این اطلاعات را از شما بخاطر تایید و ثبت نام شما در اپلیکیشن  و همچنین برای ارتباط با شما در صورت ایجاد مشکلی از شما دریافت میکنیم، این اطلاعات رمزنگاری شده و به هیچ وجه، هیچ شخص ثالثی اعم از حقیقی و یا حقوقی به آن‌ها دسترسی نخواهد داشت.

هنگام ورود شما به سایت اطلاعاتی همچون دفعات بازدید شما از سایت، مدت زمان حضور شما در سایت، نسخه مرورگر، دستگاهی که با آن سایت را مشاهده می‌کنید، منطقه جغرافیایی شما و اطلاعات فنی دیگر که جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت به ما کمک خواهد کرد. این اطلاعات به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته نخواهد شد و فقط جهت بهبود سایت جوکار گیم استفاده خواهد شد.

وقتی بازدیدکنندگان نظری در سایت ارسال می‌کنند، ما داده‌هایی که از کاربر هنگام نظر به جا مانده را جمع‌آوری می‌کنیم، مثل آدرس ایمیل، آدرس IP (نشانی پروتکل اینترنت)، زمان ارسال نظر و همچنین اگر آدرس ایمیل شما در سرویس که Gravatar ارائه می‌دهد ذخیره شده باشد، بعد از تائید نظر شما، تصویر کاربری شما در این سایت به نمایش در خواهد آمد.

کاربرانی که در وبسایت ما ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وبسایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند

کوکی‌ها

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسایت، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت. ماندگاری کوکی‌ها در وبسایت به مدت ۱ سال است.

ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا کاربران در صورت عضویت در سایت جوکار گیم بتوانند، اطلاعات خود را ویرایش کنند یا در صورت درخواست برای حذف کاربری خود با ارسال درخواست به تیم پشتیبان این امکان برای آنها فراهم گردد.

0
تماس با ما