سوالات متداول

در این صفحه سوالات متداول شما کاربران عزیز در مورد نحوه خرید ذکر شده است.

 

آیا شما نیاز به رمز  اکانت دارید ؟ 

 

ما برای انجام سفارشات شما نیاز به آیدی و یا لینک پست یا کانال شما داریم، اما هرگز از شما رمز اکانت  را نمیخواهیم در صفحه هر محصول اطلاعات لازم برای ثبت سفارش درج شده است.

 

 

ساعت کاری ما هرروز از ۸ صبح تا ۱ بامداد هست، اطلاعات شما اگر درست باشه، بین ۱ تا ۲۴ ساعت است که برای سفارشات تعداد بالا این زمان بیشتر می‌شود.

 

 

باید از اروری که براتون میاد عکس ارسال کنید.. یا جیمیل و اشتباه وارد میکنید یا اینترنت مشکل داره.. اگر قبلا ثبت نام کردید باید گزینه ورود به حساب کاربری و انتخاب کنید.

 

 

بله اگر رمز پویای کارت شما فعال نیست و قادر به پرداخت آنلاین نیستید، میتوانید به پشتیبانی پیام داده و شماره کارت دریافت کنید و مراحل رو پیش ببرید.

 

 

اگر رمز اکانت و حساب خود در جوکار گیم را فراموش کرده اید میتوانید از طریق صفحه فراموشی رمز اقدام به ریست پسورد اکانت خود کنید.

 

فالوور ، لایک و بازدید برای اینستاگرام یا آپارات ثبت کردم ولی هنوز انجام نشده ؟

 

اگر از خدمات اینستاگرام و آپارات سایت ما استفاده میکنید و سفارشی ثبت کردید، سفارش شما بین یک تا ۲۴ ساعت طول میکشه تا انجام بشه. اگر اطلاعاتی نظیر آیدی یا لینک را اشتباه ثبت کرده باشید یا اکانت شما هنگام سفارش خصوصی بوده باشه، پشتیبانی به شما اطلاع میدهد تا اطلاعات سفارش خود را اصلاح کنید.

 

من ثبت سفارش کردم چقدر طول می‌کشد تا سفارش انجام شود؟

 

زمان انجام سفارشها بین ۱ تا ۲۴ ساعت است که برای سفارشات تعداد بالا این زمان بیشتر می‌شود.

 

من ثبت سفارش انجام دادم ولی دریافتی صورت نگرفته است، چرا ؟

 

عمده دلایل:

اشتباه وارد کردن اطلاعت پیج یا کانال

خصوصی بودن پیج یا کانال

سفارش ثبت شده اما تراکنش مالی ناموفق بوده یا خطای بانکی رخ داده است که در این صورت به پشتیبانی سایت مراجعه کنید تا در کمترین زمان ممکن مشکل بررسی و رفع گردد.

 

اگر اطلاعات اشتباه وارد کردیم چه کنیم ؟

 

لطفا قبل از ثبت سفارش توضیحات محصول را با دقت بخوانید. اما اگر در نهایت سفارش خود را به درستی ثبت نکردید از طریق شماره تلفنی که در فرم پرداخت وارد میکنید با شما ارتباط برقرار خواهد شد تا اطلاعات صحیح ارائه دهید.

 

آیا فالور ، لایک و دیگر  خدمات اینستاگرام واقعی هستند؟

 

خیر، هیچ یک از خدمات مربوط به اینستاگرام در این سایت واقعی نیستند و تمام خدمات از جمله فالوور ،لایک و بازدید کاملا فیک هستند.قبل از خرید دقت کافی کنید چون هیچ مسئولیتی از این بابت بر عهده تیم ما نخواهد بود.

 

0
تماس با ما