خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام

خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام

رفع مشکل رفرش نشدن اینستاگرام
چرا صفحه اینستاگرام سفید میشود؟
رفع مشکل نمایان نشدن پست و استوری های اینستاگرام
رفع مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود

خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام

لطفا به سادگی از کنار این مطلب رد نشوید حل صد در صدی مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام شما با انجام یکی از این روش ها امکان پذیر است.

 

پوشش خبری بازخوانی نمیشود 

 

به طور کلی رفرش پیج اینستاگرام به معنای تازه کردن صفحه هوم اینستاگرام است. یعنی شما با رفرش کردن صفحه اصلی اینستاگرام میتوانید پست و استوری هایی که جدید منتشر شده را ببینید. بعضی وقت ها به دلیل قطعی موقتی اینترنت و یا به هر دلیل دیگری با خطای couldn’t refresh feed روبه رو میشویم و پست و استوری های جدید به ما نمایش داده نمیشود.که در بسیاری از مواقع موقتی بوده و پس از چند ثانیه یا چند دقیقه به طور خودکار برطرف می شود.

اگر با خطای پوشش خبری بازخوانی نمی شود اینستاگرامبرخورد کرده اید،صفحه اینستاگرام شما کاملا سفید شده و هیچ پست و استوری به شما نشان داده نمیشود و نمیتوانید هیچ فعالیتی داخل پیج انجام دهید. اما چه راه حلی برای رفع مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود وجود دارد ؟

خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام

 

 

رفع مشکل بازخوانی نشدن اینستاگرام

 

بهترین و ساده‌ترین روش موجود برای حل مشکل  اینستاگرام شما این است که انجام این پروسه را بر عهده کارشناسان واحد پشتیبانی اینستا جوکار قرار دهید. بدین منظور یک تماس کوتاه با شماره‌های ضمیمه شده برقرار سازید. کارشناسان ما با دریافت برخی مشخصات از سوی شما پروسه بازیابی اکانت را آغاز می‌کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهایتا اکانت اینستاگرام‌تان را بازیابی می‌کنند. پس بهترین و بی‌دردسرترین روشی که می‌توانید از آن برای حل مشکل اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان جوکار گیم  می‌شود.

نصب نسخه قبلی اینستاگرام

اگر به تازگی با مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام روبه رو شده اید.کافیست برای رفع مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام ،نسخه قبلی اینستاگرام را دانلود کنید.برای اینکار میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید. اما حتما قبل از آن اینستاگرامی که روی گوشیتون هست رو حذف نصب کنید بعد اقدام به نصب نسخه قبلی اینستاگرام کنید.

رفع مشکل با تغییر رمز پیج 

لطفا قبل از این که اقدامات بعدی رو انجام بدید.یکبار رمز پیج خود را تغییر دهید و مجدد وارد اکانت خود شوید.با تغییر رمز پیج یک رفرش کلی در حساب اینستاگرام شما انجام میشود و بسیاری از خطاها مثل خطای couldn’t refresh feed اینستاگرام شما حل میشود.پس رمز اکانت خود را تغییر دهید و دوباره به حساب خود وارد شوید.اکثر مواقع با انجام این کار مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود ینستاگرام حل میشود.

استفاده از ابزار تغییر ip 

اگر مشکل بازخوانی نشدن پوشش اینستاگرام شما با تغییر رمز پیج حل نشد. برنامه اینستاگرام را از بین برنامه های باز شده گوشی خود پاک کنید.بعد وارد تنظیمات موبایل خود شده و حافظه پنهان اینستاگرام را پاک کنید.اگر با پاک کردن حافظه پنهان اینستاگرام آشنایی ندارید میتوانید مقاله پاک کردن حافظه پنهان اینستاگرام در اندروید و آیفون را مطالعه کنید. بعد از این که حافظه پنهان اینستاگرام را پاک کردید فیل..تر شکن خود را روشن کرده و وارد اینستاگرام شوید و منتظر بمانید تا صفحه شما رفرش شود و ارور پوشش خبری بازخوانی نمیشود پیج شما حل شود.

پاک کردن حافظه پنهان اینستاگرام: 

قبل از اینکه اقدامی برای مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام انجام دهید، دو الی سه مرتبه حافظه پنهان اینستاگرام را پاک کنید.

 

توقف اجباری اینستاگرام: 

بعد از اینکه حافظه پنهان برنامه اینستاگرام را پاک کردید، باید اقدام به توقف اجباری اینستاگرام کنید، برای این کارد وارد تنظیمات موبایل خود شوید» به قسمت برنامه ها یا مدیریت برنامه های بروید» برنامه اینستاگرام را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید» روی توقف اجباری کلیک کنید.

مشکل را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش کنید

بهترین راه برای رفع مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام این است که برای پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بفرستید و مشکلتان را مطرح کنید. برای گزارش مشکل به اینستاگرام متنی که در پایین براتون قرار میدم رو به همراه آیدی پیجتون برای اینستاگرام بفرستید.

Hello dear Instagram, my account has been temporarily locked and I encountered a locked account error. Please fix my problem.

security@mail.instagram.com

خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام

اینترنت گوشیتون رو عوض کنید

از خط دیگری برای اینترنت استفاده کنید،مثلا اگر از ایرانسل استفاده میکنید، تغییر دهید و اینترنت همراه اول استفاده کنید.یا اگر به وای فا وصل هستید،یکبار هم از اینترنت خط خودتون استفاده کنید.

برنامه اینستاگرام را به روزرسانی کنید

عدم به روزرسانی اینستاگرام میتواند، هزاران مشکل برای شما ایجاد کنید،به فروشگاه پلی بروید و برنامه اینستاگرام را آپدیت کنید.تا بسیاری از مشکلات شما حل شود.

گوشی خود را خاموش و روشن کنید

یکی دیگر از روش های رفع مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود  این است که اینترنت خود را قطع کنید بعد یکبار گوشی خود را خاموش و مجدد روشن کنید. احتمالا با انجام این کار مشکل coulden’t refresh feed  شما حل میشود.

خطای پوشش خبری بازخوانی نمیشود اینستاگرام

حذف نصب اینستاگرام

برای رفع مشکل پوشش خبری بازخوانی نمیشود یکبار برنامه اینستاگرام خود را حذف و مجدد نصب کنید.احتمالا مشکل شما حل شود

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری در
https://jokargame.ir/?p=1237
لینک کپی شد
0
تماس با ما